O mnie

Gdybym miała powiedzieć, co najbardziej mnie inspiruje i sprawia, że potrafię wzruszyć się od samego patrzenia, zdecydowanie byłaby to MATKA NATURA. Pewnie dlatego spędzam pośród przyrody tyle czasu – w pracy i po niej. 

Domyślam się, że skoro tu jesteś, to masz bardzo podobnie! 

Zatem jeśli:

  • poszukujesz wytchnienia i tej wrażliwszej strony internetu,
  • chcesz żyć, pracować w zgodzie ze sobą i naturą,
  • cenisz sobie autentyczność i szczerość,
  • potrzebujesz wsparcia lub inspiracji do zmiany…

…to znajdujesz się w dobrym miejscu ❤ Nie wiem jeszcze, kim jesteś, ile masz lat, czym się zajmujesz, gdzie mieszkasz. Wiem natomiast, że chcesz działać, realizować jakąś misję lub spełniać marzenia. Przecież wszyscy je mamy. Czas o nie zadbać!


Dlaczego i dla kogo tworzę to miejsce?

Zanim zawodowo zajęłam się fotografią, pracowałam w biznesie – najpierw w branży eventowej, potem w marketingu. Albo jeździłam po całej Polsce, albo znikałam na całe dnie przez ekranem komputera. A w dodatku… nie widziałam w tym wszystkim misji, celu. Dawałam z siebie 100%, osiągałam dla moich klientów naprawdę rewelacyjne wyniki, ale nie czułam, żeby moja praca miała sens. Teraz już wiem, o co mi chodziło – nie wierzyłam w to, co robię. Skoro sama nie popierałam nadmiernej konsumpcji, to jak mogłam być zadowolona z siebie, sprzedając w sieci ubrania z Chin?

Po kilku latach życia w jednym wielkim pędzie, stresie, który witał ze mną każdy poranek i gigantycznej niechęci do biznesu i marketingu w ogóle, mimo niepewności tego, co będzie dalej, postanowiłam to wszystko rzucić. Wróciłam do korzeni. Tego, co kochałam już od nastoletnich lat, czyli do robienie zdjęć. Dziś żyję z fotografowania ślubów, projektów kulturalnych, sesji miłosnych, rodzinnych i jestem niesamowicie szczęśliwa, że właśnie tak potoczyło się moje życie. Jak widać, musiałam się trochę pogubić, żeby w końcu odnaleźć siebie i spokój.

Na początku ten blog był miejscem, w którym opisywałam wszystko to, co czuję, co mnie boli, dotyka, przejmuje. Aż w końcu dotarło do mnie, że nie chcę tylko narzekać, chcę działać i inspirować do tego innych! Tak wpadłam na pomysł pisania treści dla innych twórców – artystów, fotografów, grafików, rękodzielników, rzemieślników i wszystkich tych, którzy mają podobne wartości do moich. 

Chcę, żebyśmy razem tworzyli lepszy świat. Budowali biznesy, na których wszyscy zyskują, a nikt nie traci. Dbali o naturę. Działali etycznie i transparentnie. Byśmy byli, jak to kiedyś powiedział pewien bardzo mądry człowiek, zmianą, którą pragniemy ujrzeć w świecie

TO JEST MÓJ CEL I MOJA MISJA, W KTÓRĄ BARDZO MOCNO WIERZĘ.

Jeśli i Ty w nią wierzysz, ten blog da Ci solidną dawkę inspiracji i wiedzy!


Kim jestem?

Nazywam się Asia Chmielewska, mieszkam w Toruniu, ukończyłam dziennikarstwo i kulturoznawstwo, choć zdecydowanie to ten drugi kierunek skradł moje serce. To tam zakochałam się w kulturze ludowej i dostrzegłam, ile kryje w sobie pięknych prawd, o których w tym pędzącym świecie zapominamy. Gdy kilka lat temu wyprowadzałam się z rodzinnego domu na wsi, zarzekałam się, że już nigdy tak nie będę żyć, a dziś marzę o domu pod lasem, ziółkach pitych na tarasie i hamaku między drzewami. Wiem, że to marzenie kiedyś się spełni!

Fotografuję nie tylko aparatem, ale też dronem, kocham tę perspektywę i często z niej korzystam podczas sesji plenerowych. Te oczywiście odbywają się w większości pośród pól, lasów i łąk. Nie ma według mnie piękniejszego tła niż natura! A poza tym… po prostu lubię ludzi – dzielić się z nimi wiedzą, doświadczeniami, spostrzeżeniami o świecie! Ale to już wiesz 🙂 

Rozgość się i czerp z tego miejsca pełnymi garściami – w końcu stworzyłam je z myślą o Tobie!

 

 

Secured By miniOrange